Police, výška 40 mm
sada vrátane 4 policových háčikov
Krátky popis
-
vrátane 4 držiakov
-
výška police 40 mm
-
dierovanie pre priehradky plechové v rastri po 50 mm
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 750 mm |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| Užitočná hĺbka | 600 mm |
| Výška | 40 mm |
Technické údaje
| farba | lesklo pozinkovaný povrch |
|---|---|
| Nosnosť | 200 kg |
| Position | A |
| Pos. (MB) | A |
| Pos. (MB) | C |
| Poz. | A |
| sku | 10-26843 |
Na stiahnutie
Návod na montáž a použitie
Brožúra
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287