Zákrutový segment valčekovej dráhy
oblúk 45°, s oceľovými valčekmi
Krátky popis
-
preprava tovaru bez pomocného pohonu
-
individuálny dizajn vďaka modulárnej konštrukcii
-
možnosť jednoduchej úpravy
-
dobré jazdné vlastnosti vďaka valčekom s guličkovými ložiskami
-
dvojstojany si prosím objednajte zvlášť (statické alebo dynamické)
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Celková šírka | 640 mm |
|---|---|
| Celková šírka / Šírka | 640/600 (mm) |
| Dĺžka prepravovaných predmetov min. | 375 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Uhol | 45° |
Technické údaje
| farba | lesklo pozinkovaný povrch |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| sku | 36-16750 |
| Vzdialenosť valčekov T | 125 mm |
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287