Z-šatníkové skrine
šatníková skriňa s lavicou
Krátky popis
-
odolná oceľová konštrukcia s veľmi kvalitným epoxidovým povlakom vo svetlo šedej farbe RAL 7035 - ďalšie farebné kombinácie bez príplatku
-
úspora miesta - dve šatníkové skrine na jednej ploche
-
dvere zapustené, s ventilačnými drážkami a výstuhami
-
každý diel vybavený tyčou a 3 posuvnými háčikmi
-
s vetracími otvormi vo dverách
-
jednoduché čistenie vďaka hladkým stenám
-
cylindrický zámok s 2 kľúčmi alebo otočná závora pre závesný zámok na ochranu cenností
-
hĺbka skrine 500 mm, celková hĺbka 800 mm, výška sedenia 430 mm, podnož lavice s výškovou rektifikáciou
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Celková šírka | 800 mm |
|---|---|
| Hĺbka | 500 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Šírka oddelenia | 200 / 400 (mm) |
| Výška | 2150 mm |
Technické údaje
| Farba | RAL 7035 Svetlošedá |
|---|---|
| Farba | RAL 7035 Svetlošedá |
| GS_gepruefte_Sicherheit | TÜV Rheinland |
| Materiál dverí skrinky | oceľ |
| Počet oddelení | 4 |
| Schloss_KURZ | Zámok |
| sku | 13-35720 |
| Typ zámku | Zámok s 2 kľúčmi |
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287