Výplne pre traverzové úrovne BITO-TwinTop®
úrovne mriežky, 1 segment
Krátky popis
-
s priepustnosťou vody a svetla
-
ideálne pri použití sprinklerov
-
jednoduchá a rýchla montáž položením roštov na traverzy
-
Traverzy BITO TwinTop ® prosím objednajte zvlášť
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 1350 mm |
|---|---|
| Dĺžka traverzy | 1350 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Pre regály hĺbky | 800 mm |
| Rozmery otvoru | 66x33 (mm) |
| Šírka | 800 mm |
Technické údaje
| farba | pozinkované |
|---|---|
| Nosnosť/úroveň | 1500 kg |
| Poz. | D |
| sku | 66-40870 |
Na stiahnutie
Technický list
Návod na montáž a použitie
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287