Výplne pre traverzové úrovne BITO-TwinTop®
Roštové segmenty
Krátky popis
-
spĺňajú kritéria protipožiarnej ochrany vo Vašom sklade, priepustnosť vody väčšia ako 70 %
-
s priepustnosťou vody a svetla
-
cenovo výhodná alternatíva k žiarovo pozinkovaným mrežovým roštom
-
žiadne ostré rohy, ktoré by mohli poškodiť kartónové obaly a tým spomaliť proces vychystávania
-
Traverzy BITO TwinTop ® prosím objednajte zvlášť
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 1350 mm |
|---|---|
| Dĺžka traverzy | 1350 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Rozmery otvoru | 50 x 100 (mm) |
| Šírka segmentu | 1325x800 (mm) |
Technické údaje
| Materiál | pozinkované |
|---|---|
| Nosnosť/úroveň | 500 kg |
| sku | 66-44412 |
Na stiahnutie
Technický list
Návod na montáž a použitie
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287