Výplne pre traverzové úrovne BITO-TwinTop®
Jednotlivé segmenty roštov
Krátky popis
-
vrátane navarenej výstuhy
-
jednoduché položenie na traverzy, nevyžaduje sa žiaden spojovací materiál
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 2700 mm |
|---|---|
| Dĺžka traverzy | 2700 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Šírka segmentu | 890x1100 (mm) |
Technické údaje
| Materiál | pozinkované |
|---|---|
| Nosnosť úrovne | 250 kg |
| Poz. | A |
| sku | 66-44411 |
Na stiahnutie
Návod na montáž a použitie
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287