Vložka
pre termoizolačné súpravy
Krátky popis
-
umývateľná vložka vyrobená z polystyrénu (PS)
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 270 mm |
|---|---|
| Hrúbka steny | 3 mm |
| Šírka | 206 mm |
| Výška | 177 mm |
Technické údaje
| farba | biela |
|---|---|
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polystyrol |
| Označenie | Typ 4327 |
| Pos. (MB) | F |
| sku | 6-31359 |
Na stiahnutie
Vyhlásenie o zhode
Dokumentácia termoizolačné box
Dokumentácia termoizolačné box
Poznámky k použitiu
Brožúra
Brožúra
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287