Vkladacie boxy
typ EK, pre stohovacie euro prepravky XL
Krátky popis
-
jednoduché a presné rozdelenie
-
jednoduché vkladanie pomocou šikovne riešeného uchopenia
-
rozdeliteľné a stohovatelné
Podrobnosti o produkte
Séria EK je vyrobená z recyklovaného polypropylénu.
Výhody používania recyklovaných materiálov: Pri používaní recyklovaných materiálov sa emisie CO2 znižujú približne o 50 %, t. j. pri spracovaní jedného kilogramu plastu sa namiesto 2 kg vyprodukuje len 1 kg CO2.
Ako to dosiahneme? Čiastočne prechodom na ekologickú elektrinu, čiastočne dobrovoľnou kompenzáciou zvyšných emisií v našich závodoch, t. j. výroba plastových výrobkov v našom závode je klimaticky neutrálna.
Viac informácií nájdete na https://www.bito.com/en-gb/sustainability/
Výhody používania recyklovaných materiálov: Pri používaní recyklovaných materiálov sa emisie CO2 znižujú približne o 50 %, t. j. pri spracovaní jedného kilogramu plastu sa namiesto 2 kg vyprodukuje len 1 kg CO2.
Ako to dosiahneme? Čiastočne prechodom na ekologickú elektrinu, čiastočne dobrovoľnou kompenzáciou zvyšných emisií v našich závodoch, t. j. výroba plastových výrobkov v našom závode je klimaticky neutrálna.
Viac informácií nájdete na https://www.bito.com/en-gb/sustainability/
Rozmery
| Dĺžka | 557 mm |
|---|---|
| Odoberací otvor d x š: | 557 x 178 (mm) |
| Rozmery d x š | 557 x 178 (mm) |
| Rozmery d x š x v | 557 x 178 x 90 (mm) |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 90 mm |
| Základné rozmery d x š | 557 x 178 (mm) |
Technické údaje
| farba | čierna |
|---|---|
| Formát | 1/2 dĺžky |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | recyklovaný polypropylén |
| Objem | 7.6 L |
| Označenie | EK55179XL |
| Percento recyklovaného materiálu | 100 |
| sku | 43-19998 |
| Váha obsahu | 7.5 kg |
| Veko | bez veka |
| Zaťaženie zhora | 29 kg |
Na stiahnutie
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287