Viacúčelové prepravky MB
s vyklápacím vekom na závesoch a vekom vhodným pre opáskovanie
Krátky popis
-
až o 75 % menší objem prázdnych prepraviek na základe vkladania do seba
-
ideálne na prepravu, skladovanie a kompletizáciu objednávok
-
modulárne rozmery: menšie prepravky MB sa dajú ukladať krížom na väčšie!
-
prepravky s uzavretými vekami sú stohovateľné
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 410 mm |
|---|---|
| Dĺžka základne | 318 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Šírka základne | 240 mm |
| Užitočná výška (v stohu) | 160 mm |
| Vnútorná dĺžka | 349 mm |
| Vnútorná dĺžka | 313 mm |
| Vnútorná šírka | 235 mm |
| Vnútorná šírka | 271 mm |
| Výška | 199 mm |
Technické údaje
| Dno | Štandardné dno |
|---|---|
| farba | holubia modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Objem | 13 L |
| Označenie | MBDU43171 |
| sku | 6-30314 |
| Váha obsahu | 14 kg |
| Veko | s dvojdielnym vyklápacím vekom |
| Zaťaženie zhora | 150 kg |
Vlastnosti
Odsadené nárazníkové zóny
Vďaka drážkam na nárazníkovej zóne je zabezpečený spoľahlivý chod prepraviek na dopravníkoch.
Polia na etiketu
Zapustené polia na etiketu a tzv. hrčkové polia na 4 stranách uľahčujú umiestnenie nalepovacích etikiet a chránia ich spoľahlivo pri vkladaní do seba.
Chod
Zdrsnené dno a zaoblené hrany zaručujú optimálne vlastnosti chodu na dopravníkoch a v priebežných regáloch.
Bezpečnosť stohovania
Otočné stohovacie úchytky umožňujú plné využitie objemu pri vysokej bezpečnosti stohovania. Rukoväte sú pritom zaistené proti neúmyselnému vyklopeniu.
Maximálne využitie objemu
Hladké vnútorné steny zaručujú 100 % využitie objemu, pri skladaní alebo vyťahovaní nedochádza k vzpriečeniu alebo zaseknutiu sa prepraviek.
Ľahké čistenie
Rýchle, jednoduché a dôkladné čistenie vďaka hladkým povrchom a otvorom na odtok vody na okraji prepravky.
Manuálna manipulácia
Dobrá manipulácia na základe ergonomicky formovaných, veľkorysých úchytiek.
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287