Viacúčelové prepravky MB s rebrovaným dnom
s namontovanými lyžinami
Krátky popis
-
prvá nasúvateľná prepravka s lyžinami
-
ideálne na prepravu, skladovanie a kompletizáciu objednávok
-
šetrí priestor pri preprave resp. skladovaní prázdnych obalov
-
určené na skladovanie ťažkých dielov
Podrobnosti o produkte
Viacúčelová prepravka MB s rebrovaným dnom a lyžinami
Viacúčelová prepravka MB s rebrovaným dnom a lyžinami ušetrí veľa miesta pri prepravovaní naprázdno
Táto viacúčelová prepravka MB od firmy BITO je vybavená rebrovaným dnom a praktickými lyžinami na jednoduché odkladanie a pohybovanie a keď nie je naložená, ušetrí cenné miesto v sklade alebo pri prepravovaní naprázdno.
Napriek namontovaným lyžinám sa dajú prepravky BITOBOX MB prázdne bez problémov vkladať do seba, čím si vyžadujú len málo miesta. Ich základný formát je 800 x 600 mm – vo vnútri boxu je teda veľa miesta pre tovar každého druhu. Viacúčelová prepravka MB je tak ideálna pre sklad, prepravovanie alebo vychystávanie. Jednoduchú manipuláciu s prepravkami MB umožňujú ergonomické, uzavreté úchyty.
Vďaka pevnému a napriek tomu ľahkému plastu majú prepravky malú vlastnú hmotnosť a veľmi dlhú životnosť. Materiál je odolný voči teplotám v rozmedzí od –20 °C do +80 °C. K prepravkám s lyžinami sú k dispozícii vhodné vrecká na etikety na pripevnenie sprievodných dokumentov. Dajú sa jednoducho a zároveň bezpečne pripevniť k prepravkám.
Rozmery
| Dĺžka | 800 mm |
|---|---|
| Dĺžka základne | 690 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Šírka základne | 508 mm |
| Vnútorná dĺžka | 682 mm |
| Vnútorná dĺžka | 742 mm |
| Vnútorná šírka | 560 mm |
| Vnútorná šírka | 500 mm |
| Vnútorná výška | 302 mm |
| Výška | 423 mm |
| Základné rozmery d x š | 800 x 600 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Rebrované dno |
|---|---|
| farba | holubia modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Objem | 114 L |
| Označenie | MB86321RKUFE |
| sku | 6-15310 |
| Váha obsahu | 75 kg |
| Veko | bez veka |
Vlastnosti
Štandardné dno do 50 kg
Rebrované dno
Rebrované dno do 75 kg
Dvojité dno
Dvojité dno do 200 kg
Kryt etikiet
Integrovaný kryt etikiet ponúka miesto na adresové etikety / etikety z kartónu.
Čiarový kód/RFID nálepka
Prehĺbené polia na zachytenie etikiet čiarových kódov alebo štítkov RFID.
Samolepiaca etiketa
Zdrsnená plocha na nalepovanie na vrchnej strane veka zjednodušuje umiestnenie a odstránenie lepiacich etikiet.
Manuálna manipulácia
Jednoduchá manipulácia na základe uzatvorenej, ergonomickej úchytky.
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Brožúra
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287