Viacúčelové prepravky MB s dvojitým dnom
so stohovacími lištami so závesom a lyžinami
Krátky popis
-
prvá nasúvateľná prepravka s lyžinami
-
ideálne na prepravu, skladovanie a kompletizáciu objednávok
-
šetrí priestor pri preprave resp. skladovaní prázdnych obalov
-
veľmi vysoká nosnosť
-
bezpečné stohovanie so stohovacími lištami so závesom
-
Poznámka: Niektoré fotobunky nerozpoznajú prepravky s čiernym dnom. Radi vám ponúkneme prepravky s farebným dnom prepravky.
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 800 mm |
|---|---|
| Dĺžka základne | 690 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Šírka základne | 508 mm |
| Užitočná výška (v stohu) | 389 mm |
| Vnútorná dĺžka | 682 mm |
| Vnútorná šírka | 500 mm |
| Výška | 553 mm |
| Základné rozmery d x š | 800 x 600 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Dvojité dno |
|---|---|
| farba | holubia modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Objem | 147 L |
| Označenie | MBB86421DKUFE |
| sku | 6-15321 |
| Váha obsahu | 200 kg |
| Veko | bez veka |
| Zaťaženie zhora | 200 kg |
Vlastnosti
Štandardné dno do 50 kg
Rebrované dno
Rebrované dno do 75 kg
Dvojité dno
Dvojité dno do 200 kg
Kryt etikiet
Integrovaný kryt etikiet ponúka miesto na adresové etikety / etikety z kartónu.
Čiarový kód/RFID nálepka
Prehĺbené polia na zachytenie etikiet čiarových kódov alebo štítkov RFID.
Samolepiaca etiketa
Zdrsnená plocha na nalepovanie na vrchnej strane veka zjednodušuje umiestnenie a odstránenie lepiacich etikiet.
Manuálna manipulácia
Jednoduchá manipulácia na základe uzatvorenej, ergonomickej úchytky.
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Brožúra
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287