Viacúčelové prepravky MB Food & Delivery
s vyklápacím vekom na závesoch a vekom vhodným pre opáskovanie
Krátky popis
-
bezpečné doručenie potravín domov v logistike poslednej míle
-
ideálne prispôsobené rozmerom balenia potravín
-
vhodne dimenzované chladiace akumulátory sa môžu použiť aj ako rozdeľovače pre chladené a mrazené výrobky
-
voliteľne k dispozícii so stohovacími lištami alebo výklopným vekom
Podrobnosti o produkte
• bezpečné a spoľahlivé chladenie pri preprave na "poslednú míľu"
Rozmery
| Dĺžka | 610 mm |
|---|---|
| Dĺžka základne | 505 mm |
| Okraj výšky stohu | 90 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Šírka dna boxu | 335 mm |
| Šírka základne | 335 mm |
| Užitočná výška (v stohu) | 357 mm |
| Vnútorná dĺžka | 540 mm |
| Vnútorná dĺžka | 498 mm |
| Vnútorná šírka | 371 mm |
| Vnútorná šírka | 329 mm |
| Vnútorná výška | 365 mm |
| Výška | 399 mm |
| Základné rozmery d x š | 610 x 400 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Štandardné dno |
|---|---|
| farba | holubia modrá |
| Materiál | polypropylén |
| Nosnosť | 28 kg |
| Objem | 67 L |
| Označenie | MBECDU64371 |
| sku | 6-51145 |
| stohovacie úchytky / veko | s vekom |
| Váha obsahu | 28 kg |
| Veko | s dvojdielnym vyklápacím vekom |
| Zaťaženie zhora | 160 kg |
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Poznámky k použitiu
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287