Viacúčelové prepravky MB Eco
s vyklápacím vekom na závesoch, prepravka vyrobená z recyklovaného materiálu, veko z polypropylénu
Krátky popis
-
bezpečné stohovanie a priestorovo úsporné skladovanie
-
vyklápacie veko k dispozícií v piatich farbách
-
ideálne na prepravu, skladovanie a kompletizáciu objednávok
-
hladké vnútorné steny zaručujú 100 % využitie objemu
-
dobrá manipulácia vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam na krátkych stranách
-
až o 75 % menší objem prázdnych prepraviek na základe vkladania do seba
-
vonkajšie prepravka je prepravka typu MB vyrobená z recyklovaného polypropylénu
-
Výhody používania recyklovaných materiálov: Pri používaní recyklovaných materiálov sa emisie CO2 znižujú približne o 50 %, t. j. pri spracovaní jedného kilogramu plastu sa namiesto 2 kg vyprodukuje len 1 kg CO2.
-
Ako to dosiahneme? Čiastočne prechodom na ekologickú elektrinu, čiastočne dobrovoľnou kompenzáciou zvyšných emisií v našich závodoch, t. j. výroba plastových výrobkov v našom závode je klimaticky neutrálna.
-
Viac informácií o tejto téme nájdete na https://www.bito.com/de-de/nachhaltigkeit/
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 410 mm |
|---|---|
| Dĺžka základne | 318 mm |
| Okraj výšky stohu | 50 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Šírka základne | 240 mm |
| Užitočná výška (v stohu) | 200 mm |
| Vnútorná dĺžka | 313 mm |
| Vnútorná dĺžka | 349 mm |
| Vnútorná šírka | 235 mm |
| Vnútorná šírka | 271 mm |
| Výška | 240 mm |
| Základné rozmery d x š | 410 x 300 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Štandardné dno |
|---|---|
| Farba | žltá |
| Farba | čierna |
| Hinweis | Pri použití recyklovaných materiálov sa môžu objaviť malé farebné rozdiely. |
| konfigurierbar | Nein |
| Ks/paleta | 156 |
| Materiál | recyklovaný polypropylén |
| Objem | 18 L |
| Označenie | MBD43221Eco |
| Percento recyklovaného materiálu | 66 |
| sku | C0402-0429 |
| Váha obsahu | 18 kg |
| Veko | s dvojdielnym vyklápacím vekom |
| Zaťaženie zhora | 135 kg |
Vlastnosti
Odsadené nárazníkové zóny
Vďaka drážkam na nárazníkovej zóne je zabezpečený spoľahlivý chod prepraviek na dopravníkoch.
Polia na etiketu
Zapustené polia na etiketu a tzv. hrčkové polia na 4 stranách uľahčujú umiestnenie nalepovacích etikiet a chránia ich spoľahlivo pri vkladaní do seba.
Chod
Zdrsnené dno a zaoblené hrany zaručujú optimálne vlastnosti chodu na dopravníkoch a v priebežných regáloch.
Bezpečnosť stohovania
Otočné stohovacie úchytky umožňujú plné využitie objemu pri vysokej bezpečnosti stohovania. Rukoväte sú pritom zaistené proti neúmyselnému vyklopeniu.
Maximálne využitie objemu
Hladké vnútorné steny zaručujú 100 % využitie objemu, pri skladaní alebo vyťahovaní nedochádza k vzpriečeniu alebo zaseknutiu sa prepraviek.
Ľahké čistenie
Rýchle, jednoduché a dôkladné čistenie vďaka hladkým povrchom a otvorom na odtok vody na okraji prepravky.
Manuálna manipulácia
Dobrá manipulácia na základe ergonomicky formovaných, veľkorysých úchytiek.
Na stiahnutie
Technický list
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287