Viacúčelové prepravky MB Eco
recyklovaný materiál, s montovanými stohovacími úchytkami
Krátky popis
-
bezpečné stohovanie a priestorovo úsporné skladovanie
-
ideálne na prepravu, skladovanie a kompletizáciu objednávok
-
hladké vnútorné steny zaručujú 100 % využitie objemu
-
dobrá manipulácia vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam na krátkych stranách
-
až o 75 % menší objem prázdnych prepraviek na základe vkladania do seba
-
pri použití recyklovaných materiálov sa môžu vyskytnúť mierne farebné odchýlky
-
vonkajšie prepravka je prepravka typu MB vyrobená z recyklovaného polypropylénu
-
vyklápacie veko k dispozícií v piatich farbách
-
Výhody používania recyklovaných materiálov: Pri používaní recyklovaných materiálov sa emisie CO2 znižujú približne o 50 %, t. j. pri spracovaní jedného kilogramu plastu sa namiesto 2 kg vyprodukuje len 1 kg CO2.
-
Ako to dosiahneme? Čiastočne prechodom na ekologickú elektrinu, čiastočne dobrovoľnou kompenzáciou zvyšných emisií v našich závodoch, t. j. výroba plastových výrobkov v našom závode je klimaticky neutrálna.
-
Viac informácií o tejto téme nájdete na https://www.bito.com/de-de/nachhaltigkeit/
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 400 mm |
|---|---|
| Dĺžka základne | 318 mm |
| Okraj výšky stohu | 80 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Šírka základne | 240 mm |
| Užitočná výška (v stohu) | 209 mm |
| Vnútorná dĺžka | 349 mm |
| Vnútorná dĺžka | 313 mm |
| Vnútorná šírka | 271 mm |
| Vnútorná šírka | 235 mm |
| Vnútorná výška | 216 mm |
| Výška | 223 mm |
| Základné rozmery d x š | 400 x 300 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Štandardné dno |
|---|---|
| farba | prepravky v čiernej farbe / stohovacie madlami sú červené |
| Hinweis | Pri použití recyklovaných materiálov sa môžu objaviť malé farebné rozdiely. |
| konfigurierbar | Nein |
| Ks/paleta | 160 |
| Materiál | recyklovaný polypropylén |
| Objem | 27 L |
| Označenie | MBB43221Eco |
| Percento recyklovaného materiálu | 87 |
| sku | C0402-0418 |
| Váha obsahu | 25 kg |
| Veko | bez veka |
| Zaťaženie zhora | 135 kg |
Vlastnosti
Odsadené nárazníkové zóny
Vďaka drážkam na nárazníkovej zóne je zabezpečený spoľahlivý chod prepraviek na dopravníkoch.
Polia na etiketu
Zapustené polia na etiketu a tzv. hrčkové polia na 4 stranách uľahčujú umiestnenie nalepovacích etikiet a chránia ich spoľahlivo pri vkladaní do seba.
Chod
Zdrsnené dno a zaoblené hrany zaručujú optimálne vlastnosti chodu na dopravníkoch a v priebežných regáloch.
Bezpečnosť stohovania
Otočné stohovacie úchytky umožňujú plné využitie objemu pri vysokej bezpečnosti stohovania. Rukoväte sú pritom zaistené proti neúmyselnému vyklopeniu.
Maximálne využitie objemu
Hladké vnútorné steny zaručujú 100 % využitie objemu, pri skladaní alebo vyťahovaní nedochádza k vzpriečeniu alebo zaseknutiu sa prepraviek.
Ľahké čistenie
Rýchle, jednoduché a dôkladné čistenie vďaka hladkým povrchom a otvorom na odtok vody na okraji prepravky.
Manuálna manipulácia
Dobrá manipulácia na základe ergonomicky formovaných, veľkorysých úchytiek.
Na stiahnutie
Technický list
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287