Veko proti prachu
pre boxy SK
Krátky popis
-
v spojení s plastovým okienkom umožňuje úplné uzatvorenie prepravky
-
pre optimálnu ochranu pred prachom
-
z priehľadného plexiskla
-
jednoduchá montáž
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 330 mm |
|---|---|
| Šírka | 203 mm |
| Výška | 2 mm |
Technické údaje
| farba | číre |
|---|---|
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | PMMA |
| Označenie | SD352 |
| Označenie | SD352 |
| Pos. (SK) | B |
| Poz. | D |
| sku | 2-1134 |
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287