Plechové podložky
pre paletové regály, hrúbka materiálu 1,5 mm (20 ks v balení)
Krátky popis
-
lesklo pozinkované prevedenie
-
na vyrovnanie nerovností podlahy
-
sú jednoducho vložené pod pätky bočného rámu a môžu byť preto ľahko doplnené
-
vypodloženie je povolené len do výšky 10 mm na pätku, inak musia byť použité dlhšie kotevné skrutky
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 120 mm |
|---|---|
| Hrúbka | 1.5 mm |
| Hrúbka materiálu | 1,5 mm |
| Šírka | 105 mm |
Technické údaje
| Materiál | pozinkované |
|---|---|
| Pos. (BN) | A |
| Pos. (MB) | A |
| sku | 66-27219 |
| Typ stojky | P1 - P3 |
Na stiahnutie
Návod na montáž a použitie
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287