Traverzy na pneumatiky
Krátky popis
-
pre priestorovo úsporné uloženie pneumatík a diskov
-
vrátane bezpečnostných kolíkov
-
lesklo pozinkované prevedenie
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 1000 mm |
|---|---|
| Užitočná hĺbka | 400 mm |
| Vnútorná dĺžka | 958 mm |
| Výška | 70 mm |
Technické údaje
| farba | lesklo pozinkovaný povrch |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| Nosnosť dvojice traverz | 250 kg |
| Poz. | B |
| sku | 10-7709 |
Na stiahnutie
Návod na montáž a použitie
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287