Prepravné vozíky 600 x 400 mm
HISTORIC DATA, null
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 615 mm |
|---|---|
| Šírka | 415 mm |
| Užitočná šírka | 400 mm |
| Vnútorná dĺžka | 600 mm |
| Vnútorná výška | 25 mm |
| Výška | 170 mm |
Technické údaje
| Aretácia kolies | Nie |
|---|---|
| farba | modrá |
| Materiál kolesa | guma |
| Nosnosť | 300 kg |
| Pre rozmery prepraviek d x š (mm) | 600 x 400 (mm) |
| sku | 7-T003976 |
| Zaťaženie zhora | 300 kg |
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287