Systém zásuvných rozdeľovačov
hrúbka steny 10 mm
Krátky popis
-
umožňujú individuálne rozdelenie prepraviek
-
z čierneho PP regranulátu
-
narezanie na požadovaný rozmer pílou na drevo alebo kov je možné
-
na požiadanie k dispozícii aj v ESD materiáli, minimálne objednávkové množstvo: 500 kusov
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka steny | 10 mm |
| Výška | 120 mm |
Technické údaje
| konfigurierbar | Nein |
|---|---|
| Materiál | recyklovaný polyetylén |
| Označenie | SSU120/11 |
| Percento recyklovaného materiálu | 100 |
| Pos. (BN) | G |
| Pos. (KLT) | I |
| Pos. (MB) | C |
| Pos. (XL-mit-Kufen) | G |
| Poz. | I |
| sku | 43-18420 |
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287