Stohovacie euro prepravky XL s rebrovaným dnom RX
s vyklápacím vekom na závesoch
Krátky popis
-
veľký vnútorný objem
-
transport a skladovanie citlivého tovaru v bežnom alebo automatizovanom sklade
-
určené na skladovanie ťažkých dielov
-
zosilnené rohy a základné rebrovanie zabezpečujú pevnosť a vysokú stabilitu - ideálny pre automatizované sklady s prepravkami
-
série prepraviek s najväčším množstvom variant pre všestranné použitie - v sklade, vo výrobe a pri transporte
Podrobnosti o produkte
Stohovacia euro prepravka XL – s rebrovaným dnom a dvojdielnym vyklápacím vekom
Stohovacia euro prepravka XL s rebrovaným dnom RX a dvojdielnym vyklápacím vekom
Túto stohovaciu euro prepravku XL s dvojdielnym vyklápacím vekom môžete vďaka rebrovanému dnu RX použiť v automatizovanom sklade na dopravníkoch.
Rebrované dno, a najmä zosilnené rohy zabezpečia vysokú stabilitu prepraviek BITOBOX XL. Keďže klzné plochy sú diagonálne rebrované, prepravka je na dopravníkoch veľmi tichá. Modrú prepravku XL si môžete objednať v rôznych výškach. Všetky varianty majú veľký vnútorný objem a poskytujú mnoho miesta na uschovanie najrozličnejších dielov. Na zdvíhanie, nosenie alebo ťahanie majú prepravky ergonomicky tvarované uchopovacie otvory. Voliteľne sú k dispozícii uchopovacie otvory vo vyhotovení Soft Touch.
Na použitie, pri ktorom dochádza ku kontaktu s vodou sú vhodné predovšetkým stohovacie euro prepravky s dodatočnými odtokovými otvormi na vodu, integrovanými do dna. Dvojdielne vyklápacie veko na závesoch chráni obsah prepraviek pred znečistením. Pri výrobe prepraviek sa používa pevný plast s nízkou hmotnosťou, vďaka čomu sú prepravky ľahké a navyše odolné. Materiál je odolný voči teplotám v rozmedzí od –20 °C do +80 °C.
Rozmery
| Dĺžka | 600 mm |
|---|---|
| Odoberací otvor d x š: | 600 x 400 (mm) |
| Rozmery d x š | 600 x 400 (mm) |
| Šírka | 400 mm |
| Vnútorná dĺžka | 559 mm |
| Vnútorná dĺžka | 568 mm |
| Vnútorná šírka | 359 mm |
| Vnútorná šírka | 368 mm |
| Vnútorná výška | 202 mm |
| Vnútorné rozmery d x š x v | 568 x 368 x 202 (mm) |
| Výška | 238 mm |
| Základné rozmery d x š | 600 x 400 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Rebrované dno RX s diagonálnym rebrovaním na sklznici |
|---|---|
| farba | modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Objem | 38 L |
| Označenie | XLD64221RX |
| sku | 43-30269 |
| Váha obsahu | 50 kg |
| Váha obsahu pre AKL | 50 kg |
| Veko | s dvojdielnym vyklápacím vekom |
| Zaťaženie zhora | 300 kg |
Vlastnosti
Štandardné dno má nosnosť do 30 kg.
Rebrované dno
Rebrované dno má nosnosť až do 50 kg pri nepatrnom priehybe dna.
Rebrované dno RX
Rebrované dno RX má nosnosť až do 50 kg pri nepatrnom priehybe dna. Dobré vlastnosti chodu na dopravníkoch vďaka diagonálnemu rebrovaniu obvodového venca.
Dvojité dno
Dvojité dno má nosnosť až do 50 kg pri nepatrnom priehybe dna.
Veko s uzáverom so západkou
Pre typ prepravky XLD21121; optimálne na zasielanie náhradných dielov, atď.; možné zaplombovať pomocou plomby KLTP.
Veko AD
Uzatvára celý stoh prepraviek a dá sa použiť ako samostatné veko; vhodné pre páskovacie a baliace automaty.
Veko ASDV
Odklápacie veko s 2 závesmi
Vyklápacie veko
S vyklápacím vekom na závesoch ako prepravky na odosielanie, dajú sa opáskovať, zaplombovať pomocou plomby KLTP.
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Brožúra
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287