Stohovacie euro prepravky XL s rebrovaným dnom RX
s otvorom na kratšej strane
Krátky popis
-
veľký vnútorný objem
-
transport a skladovanie citlivého tovaru v bežnom alebo automatizovanom sklade
-
určené na skladovanie ťažkých dielov
-
zosilnené rohy a základné rebrovanie zabezpečujú pevnosť a vysokú stabilitu - ideálny pre automatizované sklady s prepravkami
-
série prepraviek s najväčším množstvom variant pre všestranné použitie - v sklade, vo výrobe a pri transporte
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 800 mm |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| Vnútorná dĺžka | 762 mm |
| Vnútorná šírka | 562 mm |
| Vnútorná výška | 295 mm |
| Výška | 320 mm |
| Výška odoberacieho otvoru | 153 mm |
| Základné rozmery d x š | 800 x 600 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Rebrované dno RX s diagonálnym rebrovaním na sklznici |
|---|---|
| farba | modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Nosnosť | 50 kg |
| Objem | 118 L |
| Označenie | XL86324RX |
| sku | C0290-1034 |
| Váha obsahu pre AKL | 50 kg |
| Zaťaženie zhora | 800 kg |
Vlastnosti
Štandardné dno má nosnosť do 30 kg.
Rebrované dno
Rebrované dno má nosnosť až do 50 kg pri nepatrnom priehybe dna.
Rebrované dno RX
Rebrované dno RX má nosnosť až do 50 kg pri nepatrnom priehybe dna. Dobré vlastnosti chodu na dopravníkoch vďaka diagonálnemu rebrovaniu obvodového venca.
Dvojité dno
Dvojité dno má nosnosť až do 50 kg pri nepatrnom priehybe dna.
Veko s uzáverom so západkou
Pre typ prepravky XLD21121; optimálne na zasielanie náhradných dielov, atď.; možné zaplombovať pomocou plomby KLTP.
Veko AD
Uzatvára celý stoh prepraviek a dá sa použiť ako samostatné veko; vhodné pre páskovacie a baliace automaty.
Veko ASDV
Odklápacie veko s 2 závesmi
Vyklápacie veko
S vyklápacím vekom na závesoch ako prepravky na odosielanie, dajú sa opáskovať, zaplombovať pomocou plomby KLTP.
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Brožúra
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287