Stohovacie euro prepravky XL
s otvorom na kratšej strane a lyžinami
Krátky popis
-
veľký vnútorný objem
-
obsluha s ručným paletovacím vozíkom alebo vysokozdvižným vozíkom
-
prehľadné skladovanie, jednoduché vyberanie malých dielov
-
voliteľné okno z vysoko odolného polykarbonátu
-
série prepraviek s najväčším množstvom variant pre všestranné použitie - v sklade, vo výrobe a pri transporte
-
Poznámka: Niektoré fotobunky nerozpoznajú prepravky s čiernym dnom. Radi vám ponúkneme prepravky s farebným dnom prepravky.
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 800 mm |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| Šírka dávkovacieho otvoru | 459 mm |
| Vnútorná dĺžka | 762 mm |
| Vnútorná šírka | 562 mm |
| Vnútorná výška | 301 mm |
| Výška | 420 mm |
| Výška odoberacieho otvoru | 153 mm |
| Základné rozmery d x š | 800 x 600 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Dvojité dno |
|---|---|
| farba | modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Objem | 121 L |
| Označenie | XL86324DKufe |
| Percento recyklovaného materiálu | 26 |
| sku | 43-30249 |
| Váha obsahu | 200 kg |
| Veko | bez veka |
| Zaťaženie zhora | 800 kg |
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Brožúra
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287