Stohovacie euro prepravky EMB
Krátky popis
-
vysoká stabilita - bezpečné stohovanie
-
veľký vnútorný objem
-
s hladkými vnútornými stenami na ľahké čistenie
-
ergonomicky formované úchytky pre vysoký komfort nosenia a ťahania
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 600 mm |
|---|---|
| Šírka | 400 mm |
| Vnútorná dĺžka | 566 mm |
| Vnútorná šírka | 368 mm |
| Vnútorná výška | 253 mm |
| Výška | 270,0 mm |
| Základné rozmery d x š | 600 x 400 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Zosilnené dno pre modulárne stohovanie |
|---|---|
| farba | modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Objem | 52.7 L |
| Oeffnung | bez otvorenia |
| Označenie | EMB642 |
| sku | 57-31566 |
| Váha obsahu | 30 kg |
| Veko | bez veka |
| Vyhotovenie | mušľovité úchytky |
| Zaťaženie zhora | 300 kg |
Na stiahnutie
Vyhlásenie o zhode
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Brožúra
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287