Stohovacie euro prepravky BN
s plnými stenami
Krátky popis
-
extrémne robustná prepravka, ktoré znesú najväčšiu záťaž
-
veľký vnútorný objem
-
ergonomické úchytné otvory pre jednoduchú a bezpečnú manipuláciu
-
rozmerovo dokonale prispôsobené euro paletám
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 300 mm |
|---|---|
| Šírka | 200 mm |
| Vnútorná dĺžka | 256 mm |
| Vnútorná dĺžka | 261 mm |
| Vnútorná šírka | 161 mm |
| Vnútorná šírka | 155 mm |
| Vnútorná výška | 150 mm |
| Výška | 153 mm |
| Základné rozmery d x š | 300 x 200 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Štandardné dno |
|---|---|
| farba | modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Objem | 6 L |
| Označenie | BN321 |
| sku | 4-1270 |
| Váha obsahu | 14 kg |
| Veko | bez veka |
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Brožúra
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287