Viacúčelové prepravky MB
štandardné vyhotovenie
Krátky popis
-
až o 75 % menší objem prázdnych prepraviek na základe vkladania do seba
-
ideálne na prepravu, skladovanie a kompletizáciu objednávok
-
hladké vnútorné steny zaručujú 100 % využitie objemu
-
dobrá manipulácia vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam na krátkych stranách
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 600 mm |
|---|---|
| Dĺžka základne | 505 mm |
| Okraj výšky stohu | 80 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Šírka základne | 335 mm |
| Vnútorná dĺžka | 498 mm |
| Vnútorná dĺžka | 540 mm |
| Vnútorná šírka | 329 mm |
| Vnútorná šírka | 371 mm |
| Vnútorná výška | 315 mm |
| Výška | 323 mm |
Technické údaje
| Dno | Štandardné dno |
|---|---|
| farba | holubia modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Objem | 58 L |
| Označenie | MB64321 |
| sku | 6-10802 |
| Váha obsahu | 35 kg |
| Veko | bez veka |
Vlastnosti
Odsadené nárazníkové zóny
Vďaka drážkam na nárazníkovej zóne je zabezpečený spoľahlivý chod prepraviek na dopravníkoch.
Polia na etiketu
Zapustené polia na etiketu a tzv. hrčkové polia na 4 stranách uľahčujú umiestnenie nalepovacích etikiet a chránia ich spoľahlivo pri vkladaní do seba.
Chod
Zdrsnené dno a zaoblené hrany zaručujú optimálne vlastnosti chodu na dopravníkoch a v priebežných regáloch.
Bezpečnosť stohovania
Otočné stohovacie úchytky umožňujú plné využitie objemu pri vysokej bezpečnosti stohovania. Rukoväte sú pritom zaistené proti neúmyselnému vyklopeniu.
Maximálne využitie objemu
Hladké vnútorné steny zaručujú 100 % využitie objemu, pri skladaní alebo vyťahovaní nedochádza k vzpriečeniu alebo zaseknutiu sa prepraviek.
Ľahké čistenie
Rýchle, jednoduché a dôkladné čistenie vďaka hladkým povrchom a otvorom na odtok vody na okraji prepravky.
Manuálna manipulácia
Dobrá manipulácia na základe ergonomicky formovaných, veľkorysých úchytiek.
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287