Stredová zarážka
pre obojstranné použitie
Krátky popis
-
jednoduchá bezskrutková montáž do perforácie v policiach
-
vhodná pre všetky kancelárske a archívne regály
-
lesklo pozinkované prevedenie
Podrobnosti o produkte
Rozmery
| Dĺžka | 959 mm |
|---|---|
| Užitočná hĺbka | 600 mm |
| Výška | 32 mm |
Technické údaje
| farba | lesklo pozinkovaný povrch |
|---|---|
| Materiál | oceľ |
| Pos. (BN) | C |
| Pos. (MB) | B |
| Poz. | B |
| sku | 10-6638 |
Na stiahnutie
Návod na montáž a použitie
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287