Stohovacie euro prepravky XL s rebrovaným dnom RX
Krátky popis
-
veľký vnútorný objem
-
ergonomicky formované úchytky
-
určené na skladovanie ťažkých dielov
-
zosilnené rohy a základné rebrovanie zabezpečujú pevnosť a vysokú stabilitu - ideálny pre automatizované sklady s prepravkami
-
série prepraviek s najväčším množstvom variant pre všestranné použitie - v sklade, vo výrobe a pri transporte
-
ergonomické úchytné otvory pre jednoduchú a bezpečnú manipuláciu
Podrobnosti o produkte
Stohovacia euro prepravka XL – s dnom RX
Stohovacia euro prepravka XL s dnom RX: mimoriadne stabilná vďaka rebrovanému dnu
Táto stohovacia euro prepravka XL je vybavená rebrovaným dnom a zosilnenými rohmi, preto je mimoriadne stabilná a pevná.
Diagonálne rebrovaná klzná plocha prepravky XL zabezpečuje mimoriadne tichý chod v pevádzke. Preto sú stohovacie euro prepravky XL s dnom RX ideálne na použitie v automatizovanom sklade, napríklad v sklade malých dielov AKL. Vďaka veľkorysým základným rozmerom ponúka BITOBOX XL veľký vnútorný objem pre rôzne diely. V závislosti od tovaru alebo komponentov, ktoré sa majú uschovať, si môžete stohovacie euro prepravky objednať v rôznych výškach.
Pre pohodlné zdvíhanie a nosenie sú prepravky vybavené ergonomicky tvarovanými uchopovacími otvormi, ktoré si môžete voliteľne zvoliť vo vyhotovení Soft Touch. Na použitie, pri ktorom dochádza ku kontaktu s vodou, sú k dispozícii aj varianty s odtokovými otvormi na vodu, integrovanými do dna.
Plast použitý pri výrobe prepraviek je veľmi pevný a zabezpečuje dlhú životnosť. Odolnosť voči teplote je v rozmedzí od –20 °C do +80 °C. Farba stohovacích euro prepraviek XL s rebrovaným dnom je modrá.
Rozmery
| Dĺžka | 600 mm |
|---|---|
| Odoberací otvor d x š: | 600 x 400 (mm) |
| Rozmery d x š | 600 x 400 (mm) |
| Šírka | 400 mm |
| Vnútorná dĺžka | 559 mm |
| Vnútorná dĺžka | 568 mm |
| Vnútorná šírka | 359 mm |
| Vnútorná šírka | 368 mm |
| Vnútorná výška | 102 mm |
| Vnútorné rozmery d x š x v | 568 x 368 x 102 (mm) |
| Výška | 120 mm |
| Základné rozmery d x š | 600 x 400 (mm) |
Technické údaje
| Dno | Rebrované dno RX s diagonálnym rebrovaním na sklznici |
|---|---|
| farba | modrá |
| konfigurierbar | Nein |
| Materiál | polypropylén |
| Objem | 18 L |
| Označenie | XL64121RX |
| sku | 43-30204 |
| Váha obsahu | 50 kg |
| Váha obsahu pre AKL | 50 kg |
| Zaťaženie zhora | 300 kg |
Vlastnosti
Štandardné dno má nosnosť do 30 kg.
Rebrované dno
Rebrované dno má nosnosť až do 50 kg pri nepatrnom priehybe dna.
Rebrované dno RX
Rebrované dno RX má nosnosť až do 50 kg pri nepatrnom priehybe dna. Dobré vlastnosti chodu na dopravníkoch vďaka diagonálnemu rebrovaniu obvodového venca.
Dvojité dno
Dvojité dno má nosnosť až do 50 kg pri nepatrnom priehybe dna.
Veko s uzáverom so západkou
Pre typ prepravky XLD21121; optimálne na zasielanie náhradných dielov, atď.; možné zaplombovať pomocou plomby KLTP.
Veko AD
Uzatvára celý stoh prepraviek a dá sa použiť ako samostatné veko; vhodné pre páskovacie a baliace automaty.
Veko ASDV
Odklápacie veko s 2 závesmi
Vyklápacie veko
S vyklápacím vekom na závesoch ako prepravky na odosielanie, dajú sa opáskovať, zaplombovať pomocou plomby KLTP.
Na stiahnutie
Technický list
Vyhlásenie o zhode
Product Safety and Security Information Bins and Containers (GPSR)
Brožúra
Lucia Vondrová (technická podpora pre plasty) : +421 908 491 875
Pavol Žabár (technická podpora pre regálové systémy) : +421 918 822 287